Lampy ścienne

ilość znalezionych towarów: 3

Lampy ścienne | lampy na ścianę | oświetlenie ścienne – Świat Krzeseł 

Oświetlenie to drugi najważniejszy (zaraz po meblach) element aranżacji wnętrz. Światło jest potrzebne nie tylko do tego, by komfortowo poruszać się po pomieszczeniu, w którym nie ma dostępu do światła dziennego bądź jest ono ograniczone, ale również po to, by przyjemnie się w nim przebywało. Dobierając odpowiednią barwę i intensywność światła można również uzyskać różne efekty: dekoracyjne (np. zaakcentowanie danej strefy) czy relaksacyjne (ciepłe, przyjemnie rozproszone światło sprzyja odpoczynkowi i koi zmysły). 

Planując oświetlenie pomieszczenia, pod uwagę weź przede wszystkim jego główne źródło – to przeważnie lampy sufitowe. Jednak jedno źródło światła może nie być wystarczające (zwłaszcza na dużych przestrzeniach), dlatego zwykle uzupełnia się je dodatkowym. W tej roli rewelacyjnie sprawdzają się lampy na ścianę. 

Lampy ścienne to doskonały wybór zarówno jako uzupełnienie głównego źródła światła (sufitowego), jak i jako samodzielne oświetlenie (np. przy drzwiach na taras czy przy drzwiach wejściowych). W zależności od tego, gdzie je zamocujesz, a także jaką zamontujesz żarówkę, uzyskasz różne efekty. Oświetlenie ścienne sprawdzi się również jako jedyne źródło w niewielkich pomieszczeniach, jak łazienka, piwnica czy garaż. 

Sprawdź, jakie lampy ścienne znajdziesz w aktualnej ofercie sklepu Świat Krzeseł. Z pewnością dokonasz szybkiego i satysfakcjonującego wyboru!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies
Zamknij
pixel