Plafony

ilość znalezionych towarów: 45

Nowoczesne plafony sufitowe do salonu – Świat Krzeseł

Plafony bez wątpienia należą do uniwersalnych opraw oświetleniowych, dzięki czemu znajdują szerokie zastosowanie. Pasują do każdego wnętrza: mieszkalnego, usługowego, a także warsztatowego. Nie zajmują wiele miejsca, dlatego świetnie sprawdzą się również w niewielkich lub niskich pomieszczeniach – nie zabiorą powierzchni ani fizycznie, ani optycznie. 

Nowoczesne plafony sufitowe doskonale sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w minimalistycznym stylu: przede wszystkim nowoczesnych i skandynawskich. Nowoczesne plafony do salonu zapewnią równomiernie rozproszone, przyjemne i jasne światło, dzięki czemu przebywanie w tym pomieszczeniu po zmroku będzie przyjemnością. 

Dodatkową zaletą plafonów jest to, że mogą być montowane zarówno na suficie, jak i na ścianie. Dzięki temu dwie oprawy tego samego modelu możesz wykorzystać na różne sposoby: np. jeden jako główne źródło światła (sufitowe), a drugi jako dodatkowe (oświetlenie boczne). 

Sprawdź, jakie plafony znajdziesz w ofercie sklepu Świat Krzeseł – gwarantujemy szeroki wybór i doskonałą jakość produktów!

12
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies
Zamknij
pixel