Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

FOTELE GAMINGOWE Scorpion

2018-02-16
FOTELE GAMINGOWE SCORPION DLA PRAWDZIWYCH GRACZY

Każdy gracz wie, jak uciążliwe dla pleców potrafią być długie godziny spędzone nad przejmowaniem flag w Batllefield, eksploracją dzikiego zachodu w Red Dead Redemption, ogromnych krain w Horizon i podziemi w Skyrim, czy niekończącą się rozwałką na ulicach Los Santos. Wychodzimy na przeciw wymaganiom graczy!

POZYCJA SIEDZENIA, A ZDROWIE

Pewnie niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że podczas siedzenia, szczególnie w nieprawidłowej pozycji, nasz kręgosłup jest obciążony 2 razy bardziej niż w pozycji stojącej. Prędzej czy później może to doprowadzić do trwałych problemów zdrowotnych. Ból karku, pleców (szczególnie w odcinku lędźwiowym), drętwienie kończyn, skrzywienie kręgosłupa, zwyrodnienie jego stawów to tylko najpopularniejsze dolegliwości. Przeciążony kręgosłup może być również przyczyną bólu głowy, rąk, nóg, zaburzenia słuchu i wzroku.


CZY ZWYKŁY FOTEL MOŻE DOPROWADZIĆ DO DEPRESJI?

Wyobraźmy sobie sytuację, w której siedzimy na przeciętnym, niezbyt wygodnym krześle lub fotelu, a w decydującym starciu bardzo wyrównanego meczu League of Legends dopada ból pleców i jedyne co możemy zrobić to wstać i rozprostować kości (o ile nie jest za późno i jedynym ratunkiem będzie wizyta u lekarza). W tym czasie bohater, którego pozostawiliśmy na pastwę losu ginie... Osłabiona drużyna, nie może poradzić sobie z natarciem przeciwników i baza zostaje przejęta. 40 minut gry poszło na marne, a po wszystkim to my jesteśmy obwiniani za przegraną...

To samo tyczy się innych gier - przecież nie porzucimy jadącego samochodu podczas rozgrywki w Need For Speed, nie wywiesimy białej flagi w Call of Duty krzycząc "Nie strzelać, muszę rozprostować nogi!". Przecież nie każdą grę można zatrzymać, a poświęconego na nią czasu już nie odzyskamy. Są przypadki, w których doprowadza to graczy do szału, a być może nawet do depresji. W końcu bycie gamerem to nie tylko styl życia ale często całe życie.

 

FOTELE GAMINGOWE SCORPION TO PRZYJEMNE ROZWIĄZANIE

W dobie komputerów i rozwoju e-sportu, chcemy wyjść naprzeciw powyższym problemom oraz sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. W związku z tym wprowadziliśmy do naszej oferty rozwiązanie, którym są fotele gamingowe Scorpion

Fotele dla graczy Scorpion zostały zaprojektowane przy współpracy z najlepszymi specjalistami w dziedzinie ergonomii. Każdy szczegół jest dokładnie przemyślany, by zapewnić jak największy komfort oraz satysfakcję z rozgrywki.


FOTELE DLA GRACZA SCORPION - CO JE WYRÓŻNIA?

Kubełkowe szerokie siedziska i wysokie oparcia zapewniają stabilność siedzenia. Regulowana poduszka lędźwiowa, podgłówek oraz podłokietniki dobrze zabezpieczają i odciążają kręgosłup. Dla zwiększenia komfortu i dopasowania fotela do indywidualnych potrzeb, można wyregulować kąty nachylenia siedziska i oparcia, w wielu modelach nawet do pozycji leżącej!

Co więcej, system TILT pozwoli na optymalne dopasowanie wysokości oraz siły oporu oparcia. Wysokość siedziska oczywiście również jest regulowana.

Po co odchodzić od komputera lub konsoli, skoro
można uciąć drzemkę na fotelu? I to jak wygodnie! Można by powiedzieć, że z takim fotelem niczego więcej w życiu nie potrzeba (oczywiście poza nabijaniem kolejnych leveli). Koniec z obolałymi plecami, ramionami i karkiem!


FOTEL GAMINGOWY SCORPION - NOWOCZESNY DESIGN

Oprócz korzyści płynących z ergonomicznego wykonania z zastosowaniem najlepszych technicznych rozwiązań, fotele charakteryzują się świetnym designem. Wygląd foteli gamingowych Scorpion robi bardzo dobre wrażenie i jest adekwatny do współczesnych trendów. Różne warianty kolorystyczne i drapieżne wzornictwo sprawiają, że fotele spełniają oczekiwania najlepszych gamerów i youtuberów. Można w nich poczuć się wyjątkowo, wyróżnić się na tle innych graczy i podkreślić swój charakter.


CZY FOTEL GAMINGOWY SCORPION JEST DLA MNIE? - PRZYJDŹ I SIĘ PRZEKONAJ!

Można by wymieniać atuty w nieskończoność, jednak żadne słowa nie oddadzą wrażeń i przyjemności płynącej z użytkowania foteli gamingowych Scorpion. To się czuje. Jeżeli nie przekonuje Cię ten wpis, nadal nie masz pewności, który model wybrać, dajemy Ci możliwość obejrzenia oraz przetestowania foteli gamingowych Scorpion.

Zapraszamy do naszego biura przy ul. Obornickiej 229 B/9 w Poznaniu. Czynne
od poniedziałku do piątku od 8 do 16.

Więcej o konkretnych modelach foteli dla graczy Scorpion, dowiesz się w naszym sklepie internetowym Świat-Krzeseł


J.N. 
Świat-Krzeseł
Pokaż więcej wpisów z Luty 2018
pixel